Megyei atlétika verseny

Megyei atlétika verseny
Zalaegerszegen megrendezett megyei atlétika versenyen ismét szép eredményeket értünk el! Leány csapatunk egyéni- összetett versenyben 6. helyezést, a fiú csapatunk egyeni- összetett versenyben 4. helyezést ért el. Siket Mátyás egyéni eredménye korcsoportjában 3. helyezés lett. A fiú svéd váltó csapatunk (Siket Mátyás, Fehér Martin Krisztián, Kecskés Krisztián, Lukács Botond) első helyezést érte el, amivel kijutottak az országos döntőre!
Mindenki hatalmasat küzdött!
Szívből gratulálunk tanulóinknak és felkészítőjüknek, Buda Péter tanár úrnak!

Kapcsolódó galéria

Megyei atlétika verseny

Pályázatok

Pro Filii Alapítvány
Okosan a pénzzel!
MFP
ESZA
Határtalanul
EFOP
Magyarország Kormánya
Petőfi200
Bázisintézmény