Fekete István nap január 25.

Fekete István nap január 25.

Január 25-én minden évben megemlékezünk iskolánk névadójáról, Fekete Istvánról. Előzetesen készültek a diákok életéből, műveiből, megnézték A bereki ember című filmet. Csapatokat alkottak, amelyek az íróhoz és műveihez kapcsolódtak.(Tás, Lutra, Kele, Vuk...) A megemlékezés Bedő Helén intézményvezető gondolataival kezdődött, aki felidézte a nagyszerű irodalmár, vadász és természetszerető Fekete István alakját. A felsősök ezután Hopp Marianna tanárnő vezetésével vetélkedőn vettek részt, ahol érdekes feladatok megoldásával bizonyították, hogy ismerik névadónk munkásságát. Az alsó tagozatosok is játékos feladatokkal, a Vuk, a Tüskevár film nézésével töltötték a napot. Büszkék vagyunk arra, hogy Fekete István nevét viseli iskolánk!

Kapcsolódó galéria

Fekete István nap január 25.

Pályázatok

EFOP
Petőfi200
Aktív Iskola
Magyarország Kormánya
Határtalanul
Okosan a pénzzel!
Örökös ökoiskola
MFP
Bázisintézmény